11 czerwca 2014

WYNIKI ROZDANIA :)


Nadszedł czas, aby podać wyniki pierwszego rozdania w historii bloga :) Do rozdania POPRAWNIE zgłosiło się 57 osób, czyli szanse wygranej były całkiem spore. Niestety, kilka zgłoszeń byłam zmuszona odrzucić, ze względu na niespełnienie któregoś z warunków przystąpienia do konkursu. 


Jak odbyło się losowanie? Wszystkie zgłoszenia z komentarzy skopiowałam do pliku zachowując kolejność w jakiej się pojawiały. Następnie wszystkie zweryfikowałam, ponumerowałam i odpaliłam generator losowych liczb :)


A zwycięzcą rozdania jest... osoba z numerem 42 :)


Czyli...


Serdecznie gratuluję zwyciężczyni! Koniecznie sprawdź skrzynkę mailową, ponieważ jeszcze dziś zgłoszę się do Ciebie w sprawie adresu, abym jak najszybciej mogła wysłać do Ciebie upominki :)

Wszystkim osobom, które wzięły udział w rozdaniu bardzo dziękuję. Ze względu na fakt, że liczba obserwatorów bloga zbliża się do 100, już niebawem planuję dla Was KOLEJNE ROZDANIE :) Mam już nawet wstępny pomysł na nagrodę. Czekajcie cierpliwie! :)

11 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się ze mną skontaktować, pisz bezpośrednio na adres tytezmozesz7@gmail.com. Odpowiem na każdą wiadomość :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...