13 grudnia 2014

Nakarm psa ze schroniska kliknięciem!


Już kolejny rok z rzędu, portal olx.pl (dawniej tablica.pl) angażuje się w pomoc schroniskowym psiakom. Jeżeli jeszcze nie słyszałyście o akcji polegającej na karmieniu przez klikanie, a los zwierząt nie jest Wam obojętny, koniecznie przeczytajcie mój dzisiejszy post :)

Aby nakarmić psa wystarczy wejść na stronę http://olx.pl/nakarm-psa/ i wybrać zwierzaka, któremu chcemy pomóc. Za każdego w 100% nakarmionego psa, sponsor akcji, czyli olx.pl przekaże schroniskom 20 kg karmy, więc naprawdę jest o co walczyć :)

Wybrane psy możemy karmić codziennie - ja robię to zawsze z komputera oraz z telefonu, żeby zwiększyć liczbę kliknięć ;)

W tym roku w akcji udział biorą schroniska z Oświęcimia oraz z Buska-Zdroju. Jeżeli chcecie przeczytać więcej o tych placówkach, zajrzyjcie TUTAJ.

Jestem przekonana, że jak tylko zajrzycie na stronę i zobaczycie te smutne mordki na pewno będziecie pamiętać, żeby klikać codziennie. Zostało już tylko 5 dni, więc do roboty :)


12 komentarzy:

 1. O, ja właśnie kilkanaście minut temu też napisałam o tym post! Dowiedziałam się o akcji wczoraj i od tej pory zamierzam karmić psiaki codziennie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oczywiście klikam, będę codziennie, wchodzę też na pustą miskę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią wezmę udział w tej akcji. Fajnie, że o niej napisałaś ;)

  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzięłam w tym udział! Świetna akcja :)

  http://just-be-yourself-coca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście kliknięte :* Pozdrawiam i życzę udanego sylwestra!! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej!:) Podsumowuję akcję 100 dni pielęgnacji ciała. http://bognyprogram.blogspot.com/2015/01/podsumowanie-akcji-100-dni-pielegnacji.html Zapraszam do pochwalenia się rezultatami!
  Dziękuję za udział!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się ze mną skontaktować, pisz bezpośrednio na adres tytezmozesz7@gmail.com. Odpowiem na każdą wiadomość :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...