27 sierpnia 2014

Wata cukrowa na paznokciach

Colour alike lakiery holograficzne Colorowo.pl

Po otrzymaniu zamówienia od Colorowo.pl i przetestowaniu pięknego, mieniącego się wielobarwnie fioletu "Jeżyce" (TUTAJ), nadszedł czas na kolejny z trzech zakupionych lakierów. Tym razem postawiłam na odcień pod jakże smakowicie brzmiącą nazwą "Wata cukrowa".
Kolor jest delikatny i raczej nie rzuca się w oczy - oczywiście do momentu, kiedy nie wystawimy go na słońce - wtedy prezentuje się zdecydowanie najkorzystniej i trudno oderwać od niego wzrok. Samo malowanie przebiegło bezproblemowo, lakier łatwo się rozprowadza i szybko wysycha - ja praktycznie kilka minut po pomalowaniu położyłam się spać, a rano nie czekała na mnie żadna nieprzyjemna niespodzianka pod postacią odznaczonej na paznokciach pościeli.

Colour alike Wata cukrowa

Nie będę się dalej rozpisywać, ponieważ nie chcę powtarzać recenzji koloru Jeżyce. Trwałość lakierów jest zbliżona - najszybciej zaczynają ścierać się końcówki, więc bez top coatu ani rusz. Ale koniec gadania - czas na zdjęcia.

Colour alike Wata cukrowa
Po lewej kolor przy sztucznym świetle, po prawej w słońcu.
Colour alike Wata cukrowa
Zdjęcie zrobione dwa dni po pomalowaniu paznokci bez użycia top coatu - końcówki już zaczęły się ścierać.
Colour alike Wata cukrowa

Lakier kosztował 12.49 zł.

4 komentarze:

  1. Uwielbiam lakiery od Colour Alike, są cudne! :) A ta pastelowa seria bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się ze mną skontaktować, pisz bezpośrednio na adres tytezmozesz7@gmail.com. Odpowiem na każdą wiadomość :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...